Џет-Сет
14. November 2016 - 10:29

Сите ја знаете Соња - Погледнете како изгледа првата сопруга на Аца Лукас

Соња Вуксановиќ, сопругата на Аца Лукас, сите добро ја знаеме, но малкумина знаат како изгледа неговата прва сопруга. Аца со Соња ја има ќерката Викторија, а со првата сопруга Светлана има две деца, синот Лазар и ќерката Миљана.
 
Миљана работи како шминкерка во Гранд продукција и не води луксузен живот.
 
Нејзината мајка Светлана живее мирно и работи во продавница за здрава исхрана. Неодамна таа се фотографираше со Новак Ѓоковиќ.