Живот
19. јуни 2017 - 23:00

Синот на Лепа Брена се стопи - ослабе 35 килограми

Виктор Живоиновиќ, синот на Лепа Брена кој лани наполни 18. години, се пофали на социјалните мрежи дека добро му оди со симнувањето килограми. Тој објави фотографии на кои се гледа дека е ослабнат, а на едната напиша дека ослабел 35. килограми за 70 дена.