Џет-Сет
13. November 2017 - 15:06

Синот на Цеца нокаутираше момче, пејачката воодушевена!

Цеца на својот Инстаграм профил објави неколку снимки кои привлекоа големо внимание.
 
За младиот Вељко Ражњатовиќ веќе е познато дека тренира бокс, а неодамна го имаше и својот прв официјален натпревар. Гордата мајка, Цеца, објави видео од дебито на својот син.
 
- Ви благодарам за големата поддршка и за вложениот труд во мојот син Вељко. Прва победа со технички нокаут. Да живее спортот! - напиша Цеца на Инстаграм.
 
 

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on