Балкан
12. September 2016 - 11:13

Си ја заклал мајката - Морбидни детали го потресоа регионот

Како што дознава српски Телеграф, убиството кое се сличило рано утрово во селото Рајчиловиќ во Србија, каде предходела страшна расправа околу имотот. Спрема зборовите на очевидец, синот мајката ја заклал со нож. Имено синот и мајката дошле до расправија околу нерасчистените сметки за имотот, што на кај завршила трагично.