Џет-Сет
21. August 2018 - 12:14

Штом не е во центарот на вниманието, Севе знае како да се врати во фокусот! - 14 години по порно филмот, Северина се сликаше гола

Пред 14 години популарната пејачка Северина Којиќ доживеа вистински шок на естрадната сцена кога се појави нејзиното наводно приватно видео со експлицитна содржина.

Иако јавноста во најголема мера заборави на тоа видео, а популарната пејачка со текот на годините го достигна заслуженото звање на музичка дива, новите фотографии кој се појавија на интернет повторно ја шокираа јавноста.

Имено, на еден интернет сајт осамнаа нови фотографии, а на нив Севе наводно е повторно е гола. Меѓутоа дали е во прашање фотошоп или добра монтажа, не се знае, сепак факт е дека за кратко време овие фотографии кренаа голема прашина.

Штом не е во центарот на вниманието, Севе знае како да се врати во фокусот! Своевремено сними порно филм кој „случајно“ протече во етер. По се судејќи на Којиќ не и одговара да стои на страна, па затоа веднаш соблече се од себе!