Џет-Сет
20. September 2017 - 14:58

Што ќе каже Анабела на ова? - Луна откри што сака да прави за време на секс

 
Луна Џогани во играта на вистината која вчера ја играла со останатите станари открила интимни детали за себе. 
 
Имено, ќерката на Анабела и гаги открила што сака во кревет.
 
„Сакам да ме кубат за коса и да ме удараат по задник за време на секс! Анабела се надевам дека нема да гледаш сега“. 
 

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on