Бизарно но вистинито
13. February 2018 - 12:56

ШОК во мртовечницата: Дошол да ја идентификува починатата сопруга, а тогаш видел...

Медицински техничар кој работел во мртовечница во Боливија, е уапсен поради сексуално злоставување на лешевите.

Овој бизарен случај кој го потресе светот го открил сопруг на една жена која била почината. Тој отишол да го идентификува телото, а тогаш го видел техничарот како ја силува мртвата жена.

- Видов што прави и го удрив. Панталоните му беа спуштени ", - изјавил сопругот на еден локален весник.

Веднаш реагирала полицијата.