Џет-Сет
12. January 2018 - 10:10

Шерифовиќ очајно бара помош: Откри дека ни ден не може да помине без овој лек

Пејачката како и член на жирито на „Ѕвездите на гранд“ Марија Шерифовиќ не може да излезе на крај со својот голем проблем.

Пејачката ги загрижи и своите фанови па тие веднаш започнаа со делење на совети до пејачката кои се добронамерни.

Имено неодамна Марија призна дека има проблем со несоницата која не ја остава на мира подолг временски период.

Инаку пејачката во неколку наврати наназад има споменато дека користи антибиотици за справување со инсомнијата, но и тие не помагаат.