Џет-Сет
5. јуни 2017 - 19:09

Шерифовиќ објави топлес фотографија од плажа

Марија Шерифовиќ е без влакна на јазикот и од неа може да се очекува сешто, но дека ќе непочести со топлес никој не очекуваше.

Марија објавила фотографија на својот Инстаграм профил, очигледно изреволтирана од однесувањето на одредени личности, но изгледа дека брзо се предомислила, па ја избришала. Сепак, 3.000 нејзини следачи успеале да ја видат фотографијата и да ѝ доделат комплименти, но не се знае зошто ја избришала.

-„Ако ти не сакаш, има некој кој чека“ - напишала пејачката покрај фотографијата.