Џет-Сет
28. August 2015 - 11:22

Северина позираше во провокативен фустан - Што ќе каже Игор за ова?!

Хрватската пејачка повторно ги воодушеви своите фанови со провокативни фотографии.
 
Таа направи фотосесија во неколку сензуални пози во кои го истакнува своето тело, а под фустанот, се чини Севе не носеше ништо.
 
- Ова се концерти кои не се забораваат, постои одредена енергија и хемија меѓу нас, концерти на кои сме мокри до кожа. Вистински рокенрол, - напиша Северина.