Џет-Сет
24. August 2018 - 9:42

Севе се огласи по порно аферата: Пејачката објасни што и е најважно!

На тераса, напишала Северина Којиќ, а на фотографијата е со синот Александар и нејзината мајка Ана. Пеjачката се огласи прв пат по скандалот со експлицитни слики кои во понеделникот се појавија на интернет, а на кои таа позира гола.

Откако беа објавени спорните фотографии, Северина не се појавува во јавност и наводно не излегува од својот стан. Иако соседите не забележале дали пeјачката го напуштила својот луксузен пентхаус во една од елитните населби во Загреб, пред зградата немоло знаци дека таа е дома