Свет
4. September 2016 - 12:32

Семејна трагедија: Ана (27) го изневерила сопругот - На љубовникот му родила дете, па скокнала под воз!

На железничка станива во Москва е пронајдено безживотното тело на Ана К. (27), мајка на малолетни деца. Имала син од бракот со сопругот А.К и ќерка со нејзиниот љубовник А.В. нејзиното самоубиство ја шокирало руската јавност, а и луѓето од целиот свет.
 
На местото на несреќата е пронајдена и црвена чанта.
 
Очевидци, жената пред самоубиството ја опишуваат како збунета, расеана и замислена. Ужасот кој се случил на пругата се опишува во десет зборови...
 
- Го пропушти првиот вагон, а под вториот се фрли. Страшно е ова што се случи, - изјавиле очевидци.