Бизарно но вистинито
22. March 2017 - 18:44

Секс на државната телевизија: Се соблекоа голи и имаа секс на терасата во сред бел ден, соседи ги снимија! 18+

Секс на тераса среде бел ден, не е нешто што досега не сме го виделе, но овој пар дополнително е засрамен затоа што нивната „акција“ била емитувана на националната шпанска телевизија.
 
Снимката ја направил минувач во авенијата Португалија во градот Саламанка во централна Шпанија, пишува „Metro.com.uk“. Набрзо видеото завршило на уште неколку телевизиски станици, вклучувајќи ги „Spanish TV channel”, „Telecinco” и „Antena 3″.