Џет-Сет
12. December 2017 - 17:59

Сека и Вељко објавија фотографија од теретана: Сите рекоа дека се топ двојка, но едно му порачаа на сопругот на пејачката

Пејачката објави фотографија со својот сопруг, а фановите забележаа еден детаљ кој веднаш го искоментираа.

Сопругот на Сека Алексиќ во последно време изгледа поинаку од претходно, со оглед на тоа дека ја пушта косата.

Сега таа објави романтична фотографија од теретана на Инстаграм ,а веднаш потоа следуваа коментари на сметка на Вељко Пиљкиќ.

„Вељко под итно да се ишиша и да се избричи, а ти си топ“ коментираше еден фан, додека останатите мислат дека се прекрасна двојка.