Живот
26. May 2018 - 21:10

Сека Алексиќ објави фотографија од нејзиниот брат, а од еден детаљ ќе останете без текст

Пејачката Сека Алексиќ ги воодушеви своите фанови објавувајќи фотографија која доби илјадници позитивни коментари.

Станува збор за фотографија на која се братот на пејачката и нејзиниот син прегрнати во раце.

Под фотографијата таа напиша „Мои, мојот единствен брат“, а оваа објава веднаш доби позитивни коментари и илјадници срциња на Инстаграм, погледнете.