Џет-Сет
13. February 2018 - 21:25

Сека Алексиќ никогаш по сексапилна: Позираше во спаваќа, со заносните облини во прв план

Фолк ѕвездата Сека Алексиќ и нејзиниот сопруг Вељко Пиљкиќ отпатуваа на Златибор,а  пејачката сподели фотографија од одморот во која нема да престанете да гледате.

Имено, познато е дека пејачката сака да ги споделува своите убави моменти со фановите на социјалните мрежи, па и овој пат го покажа луксузното место во кое отседна но го покажа и своето заводлиливо тело.

Селскиот амбиент, каминот и облините на популарната пејачка беа доволни фановите на Сека да одлепат на овие фотографии и постојано да и даваат комлименти.