Џет-Сет
21. April 2017 - 15:24

Сега има бомбастично деколте: Секси учесничката на Големиот Брат ги зголеми градите

Сестрите Барбара и Тина Шегетин од Риека беа и тоа како приметени во последната сезона на Големиот Брат, се поради нивниот атрактивен изглед.

Тина очигледно не била задоволна од својот изглед, па неодамна ги зголемила градите и тоа кај истиот хирург кај кој нејзината сестра Барбара претходно ги извади силиконите од устата.

Вака изгледаше Тина претходно:

Со оглед на тоа дека е активна на социјалните мрежи, и дека и се допаѓа новиот изглед со значително зголеменото деколте, Тина не престанува да објавува слики на кои позира.

Вака изгледа Тина сега: