Џет-Сет
6. March 2017 - 10:52

Се засрами среде емисија: Бариш и во приватноста се однесува како Омер!

Турските актери Бариш Ардуч и убавата Елцин Сангу или попознати како Омер и Дефне, по завршувањето на снимањето од хит серијата „Вљубениот ерген“ постојано се на интервјуа и средби со обожавателите низ Европа и Азија.

Па така, славната двојка гостуваше и на турската CNN заедно со пејачката Ајдилге, која имено ја пее насловната песна „ Senmisin İlacım“.

За време на изведбата, пејачката го покани Бариш да заиграат заедно, но тој срамежливо го одби ваквиот предлог и место и отстапи на својата Дефне.

Како изгледа ова, гледате од видеото во продолжение: