Џет-Сет
25. February 2016 - 23:40

Се уште секс бомба: Памела Андерсон гола на насловна/18+

Со години Памела Андерсон важеше за секс бомба, а според најновите фотографии таа може повторно да го понесе тој епитет и на свои 50 години.

Таа направи серија фотографии на кои е потполно гола, за потребите на „Paper Magazine“.

На разголените фотографии таа е со црна перика, и дел ги објави на својот профил на Инстаграм, а со другите се пофали овој познат магазин.