Живот
23. March 2017 - 11:34

Се соблече ќерката на Кеба: Наташа позираше топлес!

Наташа Којиќ Таша, ќерката на Драган Којиќ Кеба, веќе неколку години живее во Америка каде се обидува да изгради кариера на актерка, а сега ги шокираше сите затоа што за прв пат позираше гола.

Миленичката на Кеба која се прослави со аматерските серијали „Грана“ и „Грана2“, која потоа на голема жалост на сите ја избриша од Јутјуб, ја покажа својата провокативна страна.

„Го следев своето срце и ме донесе на плажа“, напиша Наташа на својата фотка во топлес.