Џет-Сет
25. August 2017 - 11:04

Се покаја: Анџелина го сака Бред назад, но неговата реакција е поразителна!

Нема крај на сапуницата со Анџелина Џоли и Бред Пит. Последната во низата вести за нивните односи е дека Анџелина се премислува околу одлуката да се разведе од Бред со кој имаат шест деца.
 
Како што пренесува еден магазин, од блиски извори на актерката, таа го сака Бред назад.
 
- Бред изгледа одлично и се чувствува одлично. Чист е како солза, т.е. се откажа од алкохолот и престана да консумира марихуана. Тој е оној човек во кој се заљубила и кој го сакала покрај себе, со кој има деца и кој повторно го сака покрај себе. Што се однесува до Бред, тој не е за тоа, повеќе сака да ужива во слободата, рекол неименуваниот соговорник, но потврда не стигнала од ниту една страна.