Џет-Сет
14. August 2017 - 9:33

Се појавија фотографии од Јелена без фотошоп, кога ќе ги видите нејзините облини сè ќе ви стане јасно

Карлеуша деновиве објави неколку фотографии на Инстаграм во тесно црвено фустанче кое и стои совршено.

Сепак, беше објавена фотографија како навистина изгледа Карлеуша во црвениот фустан.

Очигледно повторно си „играла“ со Фотошопот и на секој начин се обидува да ги сокрие своите недостатоци.

Денеска се е во еден клик и фотографиите се шират со голема брзина, па на социјалните мрежи се појавија и необработени фотографии од Карлеуша на базен.