Џет-Сет
15. March 2018 - 14:22

Се огласи на Инстаграм првпат по породувањето: Наташа Беквалац испрати порака која ќе ве насмее до солзи

Познато е дека Наташа Беквалац е таква личност што води сметка за семејните вредности. Голем дел во нејзиното срце зазема нејзината сестра Кристина која денеска слави роденден.

Наташа одлучи роденденот да и го честита преку социјалната мрежа Инстаграм, а нејзината порака многумина насмеа до солзи.

„Ти и јас сме сестри. И секогаш треба да знеш, ако паднеш, тука сум да те кренам, само отккао ќе завршам со смеењето. Среќен роденден моја единствена“, напиша Наташа.