Џет-Сет
16. May 2016 - 11:37

Сандра Африка ја откри својата најголема секс тајна!

Сандра Африка ја откри својата секс тајна.

- Budi glupo muško što priča svuda da vodila sam ljubav k'o da sam luda, порачува пејачката во нејзината нова песна.

Додека се припрема за матурската вечер со младиот Душан, популарната Сандра Африка ја заинтригира публиката со новата песна „Losa u krevetu“, за која направила провокативен спот, во стилот на кој веќе ја навинала својата публика.

Главните актери во неполните 4 минути се атрактивната Сандра и згоните манекени, а спотот веродостојно го прати текстот на пејачката, чии поединечни кадри од голата Сандра сигурно ќе ги издрадува сите мажи.

Уживајте во новиот спот на Сандра Африка „Losa u krevetu“