Македонија
11. January 2017 - 13:00

Самоубиство го потресе Демир Хисар: Се фрлил во бунарот во својот двор

Вчера е пријавено дека околу 08,00 часот во Демир Хисар на ул.„4-ти Јули“ во дворното место, самоубиство со давење во бунар со вода извршил Д. Т. (59).
 
Смрт била констатирана од страна на лекар од ИМП од ЗД-Демир Хисар, а увид извршила увидна екипа од ОКТУПА од СВР Битола.