Живот
30. March 2018 - 21:44

Само за храбрите: Девојките наместо градник носат налепници, еве како изгледа тоа!

Налепниците за гради се најнов тренд кој станува се попопуларен кај младите девојки.

Имено, станува збор за парчиња леплива лента залепени на градите наместо градник, а девојките се почесто ги практикуваат кога одат на фестивали.

Имено на познатите фестивали во Сао Паоло овој секси тренд со брзина на светлината се прошири, и од таму се пренесе на социјалните мрежи како Инстаграм.