Џет-Сет
25. May 2018 - 19:51

Само насмевката е иста: Го воодушеви светот со својата појава на венчавката со Хари, а еве како изгледаше на претходната свадба

Изминатиот викенд сите очи беа вперени во британскиот кралски двор, кој ја организираше венчавката на годината, односно стапувањето во брак на британскиот принц Хари (33) и холивудската актерка Меган Маркл (36).
 
Инаку на Меган Маркл ова и е втор брак, а некогаш беше мажена за филмскиот продуцент Тревор, со кој беше во врска шест години.
Венчавката се случила во 2011. година, романтично, на плажа.