Џет-Сет
8. March 2018 - 15:19

Речиси целите гради надвор: Многу помлади девојки може да и позавидат на Каја Остојиќ

Пејачката Катарина Каја Остојиќ своето тело го доведе до совршенство со редовните тренинзи, па на витката линија може да и позавидат и многу помлади девојки.
 
На Каја евидентно е дека и недостига летото, сонцето и морето, а на Инстаграм се присети со фотографија од последното летување на Ибица каде носи жежок црвен костим за капење.
 
За кратко време успеа да собере многу лајкови , а не изостанаа ниту ласкавите коментари.
Од приложеното може да се забележи дека најголем „виновник“ за тоа беа нејзините бујни и немирни гради.