Џет-Сет
27. January 2017 - 0:02

Разоткриени тајните на Анџелина Џоли и Бред Пит

Среде бурната бракоразводна парница која со месеци ја води холивудската двојка Анџелина Џоли и Бред Пит, тајните од нивниот заеднички живот би можел да ги открие документарниот филм кој планира да го сними канадскиот истражувачки новинар Иан Халперин (52).

Тој тврди дека славната двојка е разделена повеќе од година дена пред да ги поднесат документите за развод.

Поради овој филм за „Бранџелина“ многу нивни тајни ќе испливаат на виделина, вели извор за британски „Сан“.

Ново на Сител