Џет-Сет
27. January 2017 - 0:02

Разоткриени тајните на Анџелина Џоли и Бред Пит

Среде бурната бракоразводна парница која со месеци ја води холивудската двојка Анџелина Џоли и Бред Пит, тајните од нивниот заеднички живот би можел да ги открие документарниот филм кој планира да го сними канадскиот истражувачки новинар Иан Халперин (52).

Тој тврди дека славната двојка е разделена повеќе од година дена пред да ги поднесат документите за развод.

Поради овој филм за „Бранџелина“ многу нивни тајни ќе испливаат на виделина, вели извор за британски „Сан“.