Џет-Сет
23. March 2017 - 18:39

Разоткриена: Карлеуша толку користи фотошоп што не е нормално

И Американците сфатија дека Карлеуша сака фотошоп.

Пејачката Јелена Карлеуша откако се врати од американската турнеја постојано се фали со своите успеси како и со браојните појавувања во тамошните медиуми.

Foto: Printscreen/Instagram

Дека работите не се токму како што тврди Карлеуша покажува еден Инстаграм профил од каде постојано се споделуваат нејзини фотографии на кои јасно се гледа дека претерала со фотошопот.

Foto: Printscreen/Instagram

Покрај бројните светски познати дами како Селена Гомез и Ким Кардашијан се најдоа и фотографиите на Карлеуша, на кои се гледа дека нејзиниот задник, половина и тен не се толку совршеник како на сликите кои таа ги закачува на својот Инстаграм профил.

Foto: Printscreen/Instagram