Џет-Сет
25. August 2017 - 11:49

Рада Манојловиќ објави селфи без ронка шминка и ги шокираше фановите!

Рада Манојловиќ секогаш изгледа безпрекорно. Нашминка, со фризура и елегантна облека.
 
Пејачката одлучи да одмори од шминка и да ужива во својот природен изглед.
 
„Јас не ја препознав, во шок сум од тоа како изгледа“, „Страшно! Што прави шминката!“, „Се срушија моите прекрасни соништа“, - се само дел од коментарите на разочараните фанови.