Живот
8. March 2018 - 22:27

Путин се сликаше со обожавателка, а потоа направи нешто што никој не можеше ни да замисли

Рускиот претседател Путин, неодамна ги шокираше сите, откако на ден митинг во Москва обожавателка побара селфи со него а тој ја бакна.

Имено после одржаниот митинг, една од присутните жени побарала дозвола да се слика со Путин, а во еден момен, рускиот претседател одлучи да ја бакне во глава.

Фотографијата се прошири на интернет со брзина на светлината, а многумина се посомневаа дека не се работи за Путин, зошто тој е мн резервиран и не би постапил така, пишува Дејли Меил.

- таа е сега интернет ѕвезда, сакам и јас селфи со претседателот- напишала една од корисниците на Интернет.