Џет-Сет
30. January 2018 - 20:41

Пукна тиквата: Меланија си ги спакува куферите

Меланија Трамп поминала неколлу ноќи во хотел, и се иселила од Белата куќа, што би можело да значи крај на бракот со Доналд Трамп.
 
По веста дека Доналд ја изневерил која протече во јавност, Дејли меил пишува дека првата дама на САД си ги собрала работите и си заминала, а дополнително приказната ја разгоре фактот што таа не отиде со Трамп во Давос.
 
– Ова е понижувачко за Меланија и таа си замина. Сега Трамп е во голем проблем, тврди извор за весникот.