Фудбал
8. May 2019 - 11:35

Прволигашите го играат 33. коло

Попладнево со почеток во 16.30ч се играат дуелите од 33. прволигашко коло. Еве ги двојките:
Вардар - Работнички
Шкендија-Силекс
Беласица - Ренова
Македонија ЃП-Шкупи
А.Пандев-Победа