Фудбал
24. April 2019 - 12:27

Прволигашите денеска го играат 30. коло

Попладнево со почеток во 16.00 се играат натпреварите од 30. коло во Првата МФЛ.
Еве ги двојките:
30.коло
Ренова-Силекс
Беласица-Шкендија
Шкупи-А.Пандев
Работнички-Победа
Македонија ЃП-Вардар