Џет-Сет
14. April 2018 - 19:57

Први фотографии од претепаната Наташа Беквалац

Српските медиуми на големо веќе цел ден објавуваат вести поврзани со претепаната пејачка која заврши во болница.

Имено српски „Блиц“ објави ексклузивни фотографии од Наташа Беквалац која излезе од болница.

Пејачката во црн фустан и очила за сонце на лицето е фотографирана како го напушти својот дом.

Инаку пејачката заврши во болница откако денеска нејзиниот сопруг ја претепал во пијана состојба, а пејачката му ги открила љубовните пораки во мобилниот телефон.