Џет-Сет
30. September 2015 - 18:17

Прва фотографија од медениот месец на Северина и Игор!

Северина Вучковиќ и Игор Којиќ ја инзенадија јавноста и неоамна тајно се венчаа. иако граѓанско венчање е закажано за 22 ноември, тие во голема тајност отидоа кај поп и се аколнаа во бечна љубов.
 
Пo склопувањето на бракот, заедно со малиотАлександар, синот на пејачката која пред три години го доби од врската со Милан Поповиќ, се уатија на меден месец.
 
Заљубените младенци, одлучиле јавноста да ја израдуваат со една фотографија.
 
Имено, Севе на својот Инстаграм профил постави фотографија на која тројцата заедно насмеани позираат со коментар „Љубовта е се, сине... Се!“.