Бизарно но вистинито
22. December 2017 - 13:44

Професорка по англиски во жешка акција со ученик (15) фатена на дело од сопругот! Имале секс, се дрогирале и пиеле

Професорка по англиски јазик Андреа Никол Б. (29) приведена е во петокот бидејќи една година имала секс со малолетен ученик (15).

Андреа била професорка по англиски јазик во христијанскo училиште во Спрингфилд, на 5. декември фатена е како има секс со ученик.

Професорката е фатена во својата куќа каде живеела со својот сопруг. Полицијата открила дека редовно имала секс со ученик уште од 2016. година, му давала алкохол и марихуана.

На нејзиниот телефон пронајдени се разголени фотографии кои ги праќала на ученикот.

Андреа ја фатил нејзиниот сопруг како има секс со ученикот а покрај тоа таткото на ученикот добил анонимен меил во кој го прашале дали знае дека Андреа има секс со неговиот син, во меилот имало и фотографии од нив во кревет.