Живот
13. March 2017 - 17:06

Професорка имала секс со студент 6 месеци секој ден - Сега излегла од затвор и снима порно филмови

Професорка која завршила во затвор затоа што имала секс со студент, станала порно ѕвезда.
 
Мери Бет Хаглин (24) секојдневно имала секс со својот студент (17). Таа како замена почнала да работи во средно училиште во Вашингтон, а на студентот му испраќала свои голи фотографии.
 
- Имавме секс речиси секој ден, во неговиот автомобил, во куќата на мајка му или татко му, рекла таа.
 
Таа изјавила дека била заведена од ученикот и измамена.
Окружниот судија не ја прифатил нејзината одбрана, па била осудена на 360дена затвор поради злоупотреба на студент.
 
Меѓутоа, изгледа таа брзо се вратила во форма, пренесува „unilad.co.uk“.
 
Во една неодамнешна снимка може да се види дека оваа девојка почнала да работи како порно ѕвезда.
 
- Фотографиите и снимките како што се овие ме вовлекоа во неволја на прво место, - изјавила таа на снимката.
Погледнете го видеото...