Бизарно но вистинито
18. August 2016 - 9:24

ПРИЗНАВАМ, ИМАВ СЕСКС СО КУЧЕ: Во телефонот и пронашле порнографски снимки со пит бул!

Џена Луиз Дрискол (26), од Квисленд, Австралија, е обвинета поради блудничавење со куче, а вината ја признала неодамна пред Окружниот суд во својот роден град.

Полицијата во телефонот на жената пронашла компромитирачка снимка од 2014 година и веднаш е покрената постапка против неа. Дрискол била уапсена поради продавање на канабис (марихуана), а полицајците биле згрозени кога при преглед на нејзиниот телефон утврдиле дека младата дилерка на наркотици имала секс со пит бул.