Македонија
27. November 2020 - 15:43

Приведен 20 годишен кумановец, кај него биле пронајдени екстази

На 26.11.2020 во 20.30 часот на подрачјето на СВР Куманово од слобода е лишен Ж.Б.(20) бидејќи кај истиот е пронајденo екстази. По документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.