Џет-Сет
16. July 2015 - 11:52

Природна убавица: вака изгледа Хајди Клум без шминка

Хајди Клум е секако е една од најубавите жени на светот. Каде и да се појави, предизвикува внимание, а фптп репортерите се натпреваруваат за да ја фотоградираат.

Дека феноменално изгледа и без шминка, Хајди покажа на Истаграм. Манекенката на оваа друштвена мрежаобјави фотографија во сосема природно издание, а фотогррафијата собра повеќе од 40.000 лајкови.