Македонија
20. јуни 2018 - 15:06

Претепано 17-годишно дете во скопско Сингелиќ

Синоќа во 21.00 часот во Полициската станица Гази Баба, И.М. (50) од Скопје пријавил дека истиот ден во 19.30 часот на ул „22“ во с.Сингелиќ Скопје неговиот 17-годишен син бил физички нападнат од страна на лицата И.М., М.М., И.М. и уште
 неколку непознати лица.
 
Се преземаат мерки за расчистување на случајот.