Живот
13. March 2017 - 11:14

Претепаната Милица брзо заборави на драмата и повторно провоцира со полуголи фотографии

Поранешната кошаркарка Милица Дабовиќ брзо се опоравува по драмата која ја помина и како што пренесуваат српските медиуми го извлекла подебелиот крај.

Милица Дабовиќ откако беше претепана од своето момче Симон Сиклиќ, во отворено писмо до јавноста рече дека се сели од државата и дека редно време е да го промени својот живот, а во меѓу време таа се пофали со провокативна фотографија на социјалните мрежи.

 

@cvjecara_paloma_grand @lucianojewelry__by___blanka @butik_stylish @marjanajankovic @makeup_by_martinabl @marko.zivanic

A post shared by Milica Dabovic (@milicamrvica) on