Џет-Сет
10. January 2018 - 16:37

Пред и после естетските корекции: Вака Ана Николиќ изгледала пред сите операции

Кога се појавила во 2002 година на сцената, била млада, убава и згодна, но природна. 
 
По некое време поп пејачката морала да се вклопи со стандардите на естрадната процеура- зголемување на градите и устата. 
 
Со градите, додуша за разлика од многуте колешки, не претерала, погледнете како Ана Николиќ изгледала пред естетските операции. 
 

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on