Џет-Сет
3. March 2017 - 11:11

Познатиот холивудски актер се дружеше со овие српски дами

Џејми Фокс од Дубровник дојде во Белград и присуствуваше на отворањето на дуќанот на Елена Караман Кариќ.

Холивудскиот актер инаку со Симона де Кариќ е пријател со години, а беше и специјален гостин на семејството Кариќ во Белград. Покрај тоа, Фокс се дружеше и со Елена, Данијела Кариќ и Тамара Николиќ Кариќ.Foto: Printskrin/Instagram

Тамара фотографијата од забавата со Џејми Фокс ја сподели на Инстаграм.

„Еден и единствен. Џејми Фокс дојде да не посети. Најдобар си“, напиша Тамара Николиќ Кариќ во описот на заедничката фотографија.

Foto: Printskrin/Instagram

Неколку дена пред неговото доаѓање Данијела Кариќ и Тамара Николиќ со Џејми се дужеа и во текот на Модната недела во Милано.

Foto: Printskrin/Instagram