Џет-Сет
6. May 2016 - 19:50

Познатата старлета призна: Имам секс со секој кој ќе ми се допадне

Босанската старлета Сенада Нуркиќ, позната како Маца Дискреција, не крие дека го сака сексот, а сега дознавме дека тоа го прави одма после запознавањето со момчето.

Маца на новиот учесник во Парови, Марио Илиќ му откри дека на секој што ќе и се допадне, одма го дава телото.

- Јас брзо живеам, таква сум. Кога некој ќе ми се допадне, одма имам секс со него. Со поранешниот вереник одма имав односи и по 6 месеци се веривме. Иако тој одбиваше, не сакаше да се ожени со мене, затоа што слушаше секакви приказни за мене, сепак тоа го направи кога виде каква особа сум, се пофали пејачката во растење.

Таа цело време вели дека и фалат интимни односи, велејќи дека неколку дена нема да излезе до дома, по излегување од шоуто, како со некого би ја надоместила повеќемесечната апстиненција.