Технологија
17. January 2017 - 11:59

Познатата фолкерка се качи на шанк и го покажа задникот

Македонската фолкерка Марина Тошиќ со кусо секси фустанче и тантела се качи на шанк на својот настап во Бугарија, и ја збесна цела публика. Мажите дефинитивно имаа што да видат.