Џет-Сет
12. јуни 2018 - 16:56

Пожешки и од времето: Северина сподели интимен момент со Игор!

Топлото време и високите темпратури придонесоа јавните личности да заминат некаде каде што ќе можат да се освежат и да одморат.
 
Некои од нив не ја ни чекаа летната сезона и почнаа да се соблекуваат во бикини.
 
Хрватската дива Северина, го искористи топлото време за да ужива со својот сопруг Игор Којиќ.
 
Таа на својот Инстаграм профил сподели интимен момент и објави фотографија на која се бакнува со сопругот.
„Гори каменот, бранот се пени“, напиша Севе во описот на фотографија на која таа е црно бикини и го покажа своето згодно тело.